8PCS 5-6Inc Auto Polisher Pad Aplikátor Pad Mikrovlákna Leštenie Kapoty a Voskovanie Pad S Prst a Vrecko Bavlny, Vlny Mikrovlákna

€2.64

-41%

€4.48

Nový produkt

1 položky

Štítky: auto poľský, aplikátor vosku, 3 m poľský, sklo poľský, auto nálepky, pre mersedes, Poľský, auto čistenie 10, Poľský Vosk, posledný náter.

Popis Výrobku:

*1.Tento waxers kapoty set sa skladá z 4 materiálov, ktoré môžu dosiahnuť voskovanie, čistenie a leštenie funkciu, mäkký materiál, nie ublížiť farby.

*2.Ako mikrovlákna vlastní funkciu dobrú húževnatosť a predĺženie jej životnosti je viac ako 4-násobok života obyčajných uteráky. Môže sa použiť opakovane, nebude deformovať tým viac pranie, nebude plesní resp. hniloby v mokrom.

*3.Na polisher kapoty pozostáva z vysoko-intenzita nití, ktoré nie sú ľahko rozbiť, ktorým sa prijíma dokončiť obrábania v prípade líniových a štetcov-off, aby si istý, že to môže byť použitá opakovane.

*4.Platia pre 5" - 6" Auto Polisher,Pružný dizajn, obalový dizajn s elastické, veľký elastive pre nastavenie utiahnite a priemer.

*5.To môže byť použitý pre všetky druhy nábytku, výroba automobilov, kov, bronz, drevo, farby, dizajn interiéru, rozšírené kuchynské vybavenie, hudobné nástroje, ako sú konečné leštenie postup, špeciálne na povrch a časti leštenie.

Špecifikácie:

Materiál: Bavlna & Vlna & Mikrovlákna

Veľkosť: 5 - 6in

Farba: Biela a modrá

Aplikácia: Naneste na 5"-6" Auto Polisher

Balenie Obsahuje:

2 * Mikrovlákna auto polisher pad

2 * Vlna nárazníkov pad

2 * Bavlna nárazníkov pad

2 * Coral fleece nárazníkov pad

Poznámka:

(1) Všetky obrázky sú profesionálne farebné, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť.

(2) údaje je nameraný manuálne, a tam môže byť nejaká odchýlka, ale to nemá vplyv na použitie.

Aplikácia Sa vzťahujú na 5"-6" Auto Polisher
Veľkosť 5 - 6in
Materiál Bavlna & Vlna & Mikrovlákna
Pôvod CN(Pôvodu)
Tvar Elipsa
farba Biela a modrá

Súvisiace produkty