Nový, Originálny Notebook Li-ion Batéria R13B02W pre Xiao Mi Air 13,3" A Série Tablet R13B01W 7.6 V 39WH 5320mAh

€27.25

Nový produkt

1 položky

Štítky: air batérie, Xiao, Tablet, batéria xiao mi vzduchu, batéria mi vzduchu, R13B01W R13B02W, batéria r13b02w, r13b02w, batéria notebooku xiao, Batérie.

Informácie O Produkte

Nový, Originálny Notebook Li-ion Batéria R13B02W pre Xiao Mi Air 13,3" A Série Tablet R13B01W 7.6 V 39WH 5320mAh Stav:Nové a originálne Batéria model: R13B02W Kompatibilná batéria model:R13B01W Napätie: 7.6 V Kapacita:39WH 5320mAh Platné notebook modelu:pre Xiao Mi Air 13,3" A Série Tablet Batérie Balenie: nezávislé Kraft kartón balenie + elektrostatický taška + shockproof peny.

Fotografie Produktov

Balenie Výrobkov

Batérie Balenie: nezávislé Kraft kartón balenie + elektrostatický taška + shockproof peny.

Batéria Návod Na Údržbu

1), Keď nové batérie sú nabité, musia byť účtovaný priebežne počas 12 hodín. 2) Plne nabiť a vybiť. Cyklus trikrát prebudiť novú batériu. 3) Pri použití externého napájania pre dlhšiu dobu, odporúča sa batériu, aby sa zabránilo ovplyvňujú jeho život. 4) Pravidelné nabíjanie a vybíjanie, ako dlho (viac ako mesiac) bez použitia počítača alebo zistenie, že batéria nabíjanie a vybíjanie čas je kratší, by mali batérie úplne vybiť a nabiť, spravidla najmenej raz za mesiac. 5) Ak sa plnenie, je lepšie vypnúť počítač, a nie odpojte zdroj napájania v strede nabíjania. 6) Vyhnúť sa človekom vplyv, demontáž, pádu, vykurovanie alebo skrat. 7) Ak je batéria vybitá, prosím ho nabiť v priebehu dvoch dní. Inak, batéria sa môže ľahko poškodiť a nemusia dobíjať. 8) Batérie je potrebné recyklovať pravidelne. Odporúča sa, aby sa batéria byť použité aspoň raz za dva mesiace na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Batéria by mala byť vypúšťané do 3% pred tým vyplnená. 9) Ak výkon batérie sa nepodarilo na dlhú dobu, spravidla na dva roky, prosím, vyložiť batérie z počítača a nie ich inštalovať na počítači, aby sa predišlo nebezpečenstvu výbuchu a požiaru. 10) Ak je batéria je uložený na dlhú dobu a nie je dočasne použiť, musí byť nabitá na viac ako 50% prvý. Nikdy nesmie byť uložené na dlhšiu dobu s menej ako 50% elektriny. Inak, batéria sa môže ľahko poškodiť a nemusí byť spoplatnené.

Pripomienka

Pred uvedením objednávky, prosím, uistite sa, že model, ktorý si kúpite vhodné pre váš laptop alebo notebook. Každá batéria má svoj názov modelu(alebo časť číslo,S/N), môžete ich nájsť na pôvodnú batériu.

Záruka a ručenie

Sľubujeme, že všetky produkty predávané v našom obchode sú úplne nové a bez chýb v materiáli a spracovaní. Tam je 12 mesiacov záruka od dňa nákupu. Máme kompletné inžinierske zariadenia pre batériu testov. Všetky položky boli kontrolované pred odoslaním von.

Návrat

1.Ak nie ste spokojní, keď dostanete vaše položky, Prosím, kontaktujte ma skôr, než vám to vrátiť.položky musí byť vrátený v rovnakom stave, ako ju prijal a v pôvodnom obale, so všetkými pôvodný obsah balenia. zákazník je povinný zaplatiť vrátiť nákladnej dopravy. Na položky, ktoré boli zakúpené s dopravou zadarmo , budeme odpočítať naše náklady na dopravu z vašej vrátenie sumy. 2.Radi by sme znášať náklady na technikov na náš nástroj na opravu/výmenu ktorejkoľvek položky prezentované na nás v rámci záručnej lehoty(odhodlaní byť chybný naši technici), pričom zákazník bude zodpovedný za kolo-spôsob prepravné náklady odoslania svoje výrobky na opravu miesto a vrátiť sa.

Shippment

Po platba bola overená ako platné, položky a budú zaslané v priebehu 1-3 pracovných dní. Upozornenie: zobrazené Ceny zahŕňajú palivové príplatky. Dovozné clá, dane a iné zvyky súvisiace poplatky nie sú zahrnuté. Kupujúci znáša všetky zodpovednosť za všetkých dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak nejaké sú).

Iné Politiky,

Necháme pozitívnu spätnú väzbu, ak máte po obdržaní platby od Marsivagency.sk. Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s položku po prijať. Všetky e-maily bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr.

Napätie Batérie 7.6 V
Názov Značky JULING
Kompatibilné Značky Xiao
Druh Li-ion
Číslo Modelu Air 13,3" A Série Tablet
Package Áno
Model Batérie r13b02w
Menovitá Kapacita 39WH 5320mAh

Súvisiace produkty