Islamský Samolepky Na Stenu Inšpiratívne Citáty Naozaj Korán, Alaha, Moslim, Arabčina Vinyl Kotúča, Pre Office Triede Domáce Dekorácie Z668

€4.96

-25%

€6.69

Nový produkt

1 položky

Štítky: móda islamskej samolepky na stenu, nálepky káder islam, moslimov korán, , moslimský, alaha, mohameda, design office, korán wall art zlato, v triede, výzdoba, arabský výzdoba domu, národná islamská dekorácie.

Informácie o výrobku Značky: ZINIAN Materiál : Životné prostredie, PVC balenie Obsahuje : Samolepky na Stenu & Prenos Film & Používateľská Príručka * Nálepky možno ľahko odstrániť bez poškodenia steny, ale nie opakovane použiteľné po nanesení. * Nálepky na dekoráciu,oblek pre všetky čisté, hladké steny,dlažba,plastové okná,kovové,skriňa, plastové. * Obtlačky sú zomrieť-cur-nie je vytlačená, a tak nemajú obsahovať pozadí . Stenu alebo na povrchu použití kotúča, aby sa na pozadí. Obrázok je len pre referenčné účely a nemusia presne znázorňovať skutočné rozmery.

Veľkosť Produktu

S :23x57 cm

M :42x102 cm

L :57x138 cm

Ak chcete iné rozmery , kontaktujte ma prosím.

FAQ

Otázka: Ako dlho bude loď na objednávku?

Odpoveď: Dobrý deň,za normálnych okolností, tri dni dodanie

Otázka:Ako často dostanem produkt?

Odpoveď: Dobrý deň, bude doručený v rámci záväzku, ktorý obdobia, všeobecne 7-35 pracovných dní (s výnimkou špeciálnych krajín).

Otázka: dostal som poškodeného produktu, ako to mám urobiť?

Odpoveď: produkty prejdú prísnym balenie, za normálnych okolností nie je poškodený, či výrobok je poškodený, dáme vám plnú náhradu Prosím, nebojte sa.

Materiál PVC
Scenáre STENY
vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu
Špecifikácia Single-piece Package
Číslo Modelu Z668
Štýl Moderné
Názov Značky ZINIAN
Klasifikácia Okná Samolepky
Tému Znaky

Súvisiace produkty