Hot predaj BMW CAS Test Platformu Vysoký Výkon Vydania pre BMW CAS Programátor Auto Tlačidlo Programátor pre BMW CAS3/ CAS2/

€46.75

-5%

€49.22

Nový produkt

1 položky

Štítky: bmw cas3 programátor, usb isp usbasp usbisp programátor, cgdi tlačidlo mb, carprog, autol tlačidlo programátor, mercedes programátor kľúč, bmw cas4 tlačidlo programátor, auto key reader, päty prípade, cg mb kľúč.

Hot predaj BMW CAS Test Platformu Vysoký Výkon Vydania pre BMW CAS Programátor Auto Tlačidlo Programátor pre BMW CAS3/ CAS2/

CAS Test Platforme – rýchla kontrola CAS a kľúč pracujú alebo nie bez pripojenia k NA B-MW

Aktualizácia: PRE B-MW CAS nemôže byť aktualizované

Systém podpory: Nie je potrebné pripojenie s počítačom, stačí nasledovať inštrukcie kroky ukazujú,

Ako sa PRE B-MW CAS Test Platformu práce? 1. Pripojte sa a test B-MW CAS3

2. Pripojte sa a test B-MW CAS2

3. Poznámka: červený kábel CAS2 / CAS3 by mali byť pripojené do prvého pin pätice.

4. Po 12V napájanie je pripojené, svetlo napájania a LED svetlo CAS test platforma bude priebežne rýchlo flash raz druhý, to znamená, CAS CPU dobre fungovať, ak je LED svetlo nie, znamená to, CAS je abnormálne a potrebujú opravu alebo zmenu.

5. PRE vloženie B-MW kľúč do CAS test platformu mainframe a budete počuť bzučiak a vidieť CAS napájací adaptér zelený indikátor NA, znamená to, kľúč a CAS prácu dobre; inak to znamená, že kľúč je rozbité alebo kľúčové nemá program úspešne.

Ďalšie Upozornenie: Po PRE B-MW CAS test platforma je spojené s full-nové CAS3, LED svetlo nebude NA, len po pamäti EEPROM je napísané údajov môže do LED svetlo na. PRE B-MW CAS Test Platforma vám pomôžu zistiť, kde je chyba: Pripojenie PRE B-MW CAS test platformy na CAS, a po spojený s power, LED svetlo, alebo nie, pomôže posúdiť, kde je chyba, je.

1. Po pripojení k napájaciemu, CAS test platformu LED svetlo na dlhý čas, znamená to, CPU FLASH strate údajov, poradenstvo napíšete do FLASH dáta z iného PRE B-MW model toho istého roku. 2. Po pripojení k napájaciemu, CAS test platformu LED svetlo nie, znamená to, CPU FLASH údaje zablokované spôsobené nestabilnými programátor pri písaní údajov, je potrebné upraviť údaje EEPROM.

3. Na CAS3 je nefunkčné pri programovaní a nie je možné spustiť auta, potom použite PRE B-MW CAS Test Platforma na pripojenie CAS, po pripojený na napájanie, ak je LED svetlo na dlhý čas, znamená to, FLASH chýbajúce údaje a údaje EEPROM je zamknuté.

Druh Materiálu Plastové
Položka Hmotnosť 1kg
Hardvéru Verzia Najnovšie
Napätie 12v
Externé Testovanie Certifikácia ce
Elektronické No
Verzia Softvéru Najnovšie
Záruka 1 Rok
Špeciálne Funkcie Iné
Moc w
Položka Dĺžka 10inch
Položka Šírka 10inch
Názov Modelu MB CAS3 Test Platforma
Položka Druh Iné
Položka Výška 10inch
Názov Značky ATDIAG

Súvisiace produkty