WiFi, Smart Power Meter Prepínač Napájania Spotreba Energie Monitorovanie Meter 110-250V Din lištu Inteligentný Život/Tuya Aplikáciu Diaľkové Ovládanie

€13.09

-38%

€21.45

Nový produkt

1 položky

Štítky: prepínač tuya, smart home, prepnite položku wifi, box din lištu, dvere tuya smart, domáce oblečenie, z vlna smart energie meter, homekit prepínač, vajcia meter, 3 fáza kwh meter.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné!

APLIKÁCIA:tuya/smart život

Vysoko kvalitný čip pre presné aktuálneho merania,poskytovanie pripojené spotrebiče pre domácnosť real-time zobrazenie spotreby elektrickej energie.Nie je viac potrebné, aby cez merač sám a jednoduché ovládanie celého zariadenia cez Inteligentný Život/Tuya App.

Kompatibilné s Amazon Alexa a Google Domov pre jednoduché ovládanie hlasom,poskytovanie váš inteligentný život s oveľa väčšie pohodlie.Voľne ovládať pripojené zariadenia cez hlas, keď sa vaše ruky nie sú zadarmo.

Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie:Pohodlne ovládať pripojené zariadenia s free mobile "Inteligentný Život"phone bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.(Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)Ovládanie vášho zariadenia v predstihu, keď ste preč z domu.

Časovač Nastavenie:Vziať plnú kontrolu nad vašou pripojené spotrebiče inteligentne časovač funkcia na vašich stránkach, čo vám umožní naplánovať presný čas v predstihu, aby sa zase vašom zariadení zapnuté alebo vypnuté automaticky.Automatické zapnutie/vypnutie funkcia vám ponúka časovač možnosť 1 min/5mins/30mins/1hour atď.Monitorovania v reálnom čase funkcia, ktorú si môžete skontrolovať stav zariadenia pripojené na smart spotreba energie meter prepínač .

Zdieľať ovládanie pomocou členov rodiny alebo priateľov pre maximálne pohodlie, kontroly a sledovanie pripojených zariadení spolu.Podpora viacerých telefónoch ovládať jeden istič alebo jeden telefón na ovládanie viacerých ističov v rovnakom čase.

môžete na diaľku ovládať váš prepínač a pohodlne zapnúť/vypnúť kdekoľvek a kedykoľvek.

LCD displej, Real-time zobrazenie Napätie, Prúd, Výkon, celkom kWh

35mm Din lištu nainštalovať

Real-time zobrazenie spotreby elektrickej energie

Špecifikácie:

Model: ZMAI-90

Typ: jednofázový elektromer

Základné prúd: 60A/80A(65A)

Napätie: 110-250 (V)

Režim displeja: elektronický digitálny displej

Frekvencia: 50/60 Hz (Hz)

Displej: napätie, prúd, real-time spotrebu energie, celkový príkon

Presnosť: Úroveň 1

Okolitá teplota: -45 ℃ ~ 75 ℃

Package Zahrnuté:

1*Meter

Poznámky:

Tento merač podporuje Iba 2.4 G Bezdrôtovej Siete, NIE pre 5G

to nemá preťaženiu a skratu ochrana

Názov Značky choifoo
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Smart WIFI Prepínač Meracích
Frekvencia 50/60 hz (Hz)
Druh Jednofázový elektromer
Fotoaparát Vybavený No
Štát Montáž Ready-to-Go
Model ZMAI-90

Súvisiace produkty