Čelné sklo Súprava na Opravu Auto Sklo Nano Opravy Tekutiny Auto okna Sklo Čelné sklo opraviť živice Crack Čip Nástroj na Opravu Rýchlo dodať

€5.62

-33%

€8.39

Nový produkt

1 položky

Štítky: oprava skla, živica sklo, auto glass repair, sklo opraviť nano tekutín pre mobilný telefón, sklo nano opravy riešenie, oprava živičných sklo, sklo nano opravy, Oprava Živičných, glas nano opravy tekutiny, obrazovka telefónu na opravu živice.

Čelné sklo Súprava na Opravu Auto Sklo Nano Opravy Tekutiny Auto okna Sklo Čelné sklo opraviť živice Crack Čip Repair Tool Vlastnosti: *100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitný *Jednoduché použitie a prevádzku, Jednoduchú prepravu a skladovanie. *To vám ušetrí veľa času a peňazí na nákup nového skla. *V kombinácii s liečenie lampou(neobsahuje) môžete získať lepšie opraviť efekt. *Praktické auto glass repair kit pre všetky rozumné vlastníkov. *Umožňuje liečiť a opravy všetkých typov škody spôsobené dopravné nehody, pády, kolízie, a rany. Ako Používať: *V prípade poškodenia, pokrytie územia s páskou, aby sa zabránilo vlhkosti a nečistôt do poškodenej oblasti. *Poškodenia musí byť opravené čo najskôr, aby sa zabránilo šíreniu malé praskliny. *Ideálne aplikačná teplota je 60 to 90 ° f (15 až 32 ° c). Lepidlo bude suché pod uv svetlom. Ak nie je uv svetlo, prosím, opravárenské lepidlo na slnku. *Povrch musí byť čistý a suchý pre správne opraviť. *Nevystavujte lepidlo, ak nie je potrebný. *Tento krok je dôležitý! Na zníženie rizika chemických kontaktu s pokožkou a očami,používajte ochranné okuliare a rukavice pri používaní tohto produktu. Package zahrnuté: *2 x oprava živice *5 x liek pásy *1 x rukáv britva Poznámky: Vzhľadom na svetlo a obrazovky rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Package included1 2 x oprava živice
Špeciálne Funkcie Nástroj na Opravu čelného skla
Feature2 Okenného Skla Crack Čip Repair Tool Kit
Package included3 1 x rukáv britva
Feature1 Autoservis Tekutiny
Feature5 Auto Okno Rekonštrukcia
Druh Materiálu Amino acrylate + ABS
Feature4 Renovácia-Agent
Položka Druh Okno Čistenie
Feature3 čelné sklo súprava na opravu
Package included2 5 x liek pásy
Položka Hmotnosť 40g
Teplota Použitia 60 to 90 ° f (15 až 32 ° c)

Súvisiace produkty