Morča Skladacia Playpen - Prenosné Malé Zvieratá Playpen Otvorené Vonkajšie/Vnútorné Cvičenie Plot

€9.04

-33%

€13.69

Nový produkt

1 položky

Štítky: pes playpen, pet playpen, príslušenstvo morča, guenia ošípaných príslušenstvo, klietka morča, záhrada ochrana osobných údajov, pes fenc, zomrie plot, fenc, cievkou elektrický plot.

p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } div { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } MATERIÁL: morča playpen je vyrobené z mäkkej tkaniny polyester a vysokej pevnosti pamäť ocele držiteľ, robustný a trvanlivý; ľahko sa čistí a suché rýchlo.

AUTOMATICKÉ OTVÁRANIE: nie sú potrebné Žiadne zložité spojov, postavený v rám s otvoriť v priebehu niekoľkých sekúnd. Záhyby späť ploché, keď nie v použitie pre jednoduché prenášanie a uloženie. Keď je otvorený pod jar tlak, mal by byť mimo dosahu detí a tvár.

VEĽKOSŤ: Šírka a Výška po expanzii 100 cm x 37 cm, použitie, odolná polyesterová tkanina, ľahko sa čistí. Skladacia do okrúhleho tvaru, 37 x 50 cm, dodávaný s kompaktným na zips úložný vak, ľahké, na pohodlné prenášanie.Pet ihrisko môžu byť vytvorené v jednej sekunde, keď je to potrebné. Ak vaše zvieratko prichádza späť do klietky, plot je možné dať preč okamžite.

Prenosnosť: To môže byť znížená na dlani, veľkosť, môže byť umiestnený v batohu, a keď budete cestovať so svojím miláčikom, je to dobrá voľba.

VHODNÉ PRE: Malé zvieratá pet playpen, vhodná pre morčatá, škrečky, chinchillas, jež, myš, gerbils, fretky, veverička, zajac, plaz alebo iné malé zvieratá.

To môže rýchlo vytvárať interaktívny priestor medzi vlastníkmi a domáce zvieratá. To je miesto, kde domáce zvieratá hrať hry. Ak sú bez dozoru, domáce zvieratá môže preskočiť hra plot. Odporúčame vám, aby vaše domáce zviera byť sledované vo všetkých časoch.

Veľkosť(po expanzii): 100 cm x 37 cm.

Veľkosť(po skladacie): 50 x 37 cm

Farba:Červená

Materiál:Potlačené tkaniny polyester

Obsah Balenia:

1 x Malé Zviera Playpen

TEPLÉ TIPY: môže rýchlo vytvárať interaktívny priestor medzi vlastníkmi a domáce zvieratá. To je miesto, kde domáce zvieratá hrať hry. Ak sú bez dozoru, domáce zvieratá môže preskočiť hra plot. Odporúčame vám, aby vaše domáce zviera byť sledované vo všetkých časoch.

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty