30inch Kinky Kučeravé Parochňu Peruánskej Vlasy Čelenky Parochňu Pre Ženy Ľudské Vlasy hlavový most Parochne Pre Trhal Taliansko Kinky Parochne Remy Vlasy

€27.20

-60%

€69.73

Nový produkt

1 položky

Štítky: vlasy ľudské parochňu, cítil, hairband, parochňa, vedúci kapely parochne ľudské vlasy, telo vlna, fialová lacefront parochňu ľudské vlasy, kiki kučeravé parochňu, luk držiak dreva, ľudské čipky, čipky dopredu muž, čelenka parochňu ľudské vlasy pol.

28 inch Kinky Kučeravé Parochňu Peruánskej Vlasy Čelenky Parochňu Pre Ženy Ľudské Vlasy hlavový most Parochne Pre Trhal Taliansko Kinky Parochne Remy Vlasy

Q1: Prečo moje vlasy rozšírenie dostať zamotaný?

1. Vaše vlasy sa môžu spleti dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody, chlór, a nie česanie (široký zub špirála), z vašich vlasov denne.

2. Uistite sa, že na zobrazovacie a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne. Použite hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť. Otázka 2: Prečo sú moje vlasy stále zhadzovať?

1. Nepoužívajte hrebeň na kefa má kučeravé vlasy, práve beží s prstami jemne; využiť širokú zubom pre rovnú alebo orgánu vlna štýlu.

2. Po umývanie pls sestra vlasy s niektorými vlasy olej, potom vlasy budú hodvábne a mäkké. Q3: Môžu byť narovnané, pokrčené?

A: Použiť ploché železo/rovnejšie alebo klieštiky, pls nechcem prekročiť 150C, aj keď je namontované, ale rovnako ako vaše vlastné vlasy, nikdy nepoužívajte horúce nástroje príliš často, a pls nerobia to príliš často, alebo vlasy sa ľahko dostať suché a zamotaný. Otázka 4: Aké vlasové prípravky by som mal použiť?

1. Použite kvalitný šampón a kondicionér, klimatizácia vaše vlasy, je veľmi dôležité, aby to mäkké a dobre ovládateľný, takže používať odísť v kondicionér.

2. Môžete použiť produktov, ako gél a a sprej na vlasy, aby curl na mieste, ale uistite sa, že na umývanie vlasov, a nie nechať v týchto produktov v na dlhú dobu. Otázka 5: Je tam nejaké vlastné dane?

Odpoveď: Zvyčajne sa dáme nízke ceny na faktúre, aby sa zabránilo vlastné dane, ale vzhľadom na iné politiky v rôznych krajinách, môžu tam byť nejaké vlastné dane, ktorá nie je považovaná za cenu, a mal by byť zaplatená kupujúcim, dalo by sa napísať správu pri uvádzaní poradia o tom, ako veľmi ste nás chcú dať na faktúre.

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Remy Ľudské Vlasy
Základný Materiál Švajčiarskej Čipky
Vhodné Umiera Farba Všetky Farby
Môže Byť Permed Áno
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy
Textúra Kinky Kučeravé
Názov Značky Fabeauty
Materiál Triedy Remy Vlasy
Vyrobené Metóda Polovicu Stroj Vyrobený & Pol Ručne Viazané
Spp Veľkosť Priemerná Veľkosť

Súvisiace produkty