Kórejský Štýl In Non-Tradičné Dizajn Svetlo Luxusné Epoxidové S925 Mincový Striebro Krúžok Žien Strieborný Prsteň

€10.22

-29%

€14.60

Nový produkt

1 položky

Štítky: kvet náladu krúžok, levice krúžok, zlato leopard krúžok, jexxi krúžok, auto hákom vytiahnite, ashiqi šperky skutočné prírodné sladkovodné perly, starožitný pearl krúžok, základná kovový krúžok, krúžok saturn, cyklus krúžok.

/ Veciach needi pozornosť /

Pozlátené Ozdoby By mala Byť Nosené pri Bežnej Krát, aby sa Zabránilo Nárazom a Odreniny Ťažké Predmety.

Vyhnite sa Kontaktu s Kyslých Látok, Potu v Organických Roštov Aj Ľahký-k-Použitie Ornament Oxidácii Povrchu

Utrite To s Alkoholom po Sebe a Uchovávať Ju

Ornament Môžu Byť Použité na Dlhú Dobu Nuskin

[Silver Care Musíte Vidieť]]

Existuje Mnoho Dôvodov, prečo Oxidácie a Škvrny z Strieborné Ozdoby. Viac Populárne Vedy Možno Vyhľadať On-Line.

[Bežnú Starostlivosť]]

Strieborné Šperky Potrebuje Našu Pravidelnú Starostlivosť. Keď Zistíme, Že Nie Je Tak Jasné, Musíme Prijať Opatrenia. v Tejto Dobe tieto Dve Metódy Môžu Byť Prijaté:

1. Použitie Striebra Handričkou Utrite Strieborné Ozdoby Opakovane. Nikdy sa nedotýkajte Vody, Pretože Striebro Handričkou Obsahuje Leštiaci Prostriedok a čistiacim prostriedkom.

2. Dip Malé Množstvo Fluoridu-Free zubná pasta s Malým zubná Kefka, Dip Trochou Vody, vyčesáva Pena na Strieborné Ozdoby, a Potom Opláchnuť čistou Vodou.

[Osobitné Zaobchádzanie]]

Zistíme, Že Keď Strieborné Ozdoby Sú Vážne Oxidované, vyššie uvedené Dve Metódy Nie Sú Efektívne. V Tomto Čase, Môžeme Použiť Striebro Umývanie Vodou, aby Sa s tým Vyrovnať. xi jin

Hoci Účinok Vody Je Zrejmé, Pozornosť By Sa mala venovať Použitie Metódy:

1. Namočiť Vážne Oxidovaného Striebra Ozdoby v Striebornom Umývanie Vody pre 3-5 Sekúnd (Len Druhý), aby Ich Okamžite Ich Vypláchnite Veľkým množstvom čistej Vody, a Potom Ich Utrite Strieborná Handričkou.

2. Ak Strieborné Ozdoby Sú Čiastočne Oxidované, To Nie Je Doporučené Užívať Všetky Strieborné Ozdoby v Striebornom Umývanie Vody. Odporúča Sa Ponorte Striebro Umývanie Vodou s Malým Kefa, Kefa na Oxidácii Bod, a Okamžite

To Bude Fungovať, a Okamžite Vypláchnite množstvom čistej Vody, Používať Toaletný Papier Absorbovať Vlhkosť Vľavo na Strieborné Ozdoby, a Nakoniec Utrite Striebro Handričkou

[Dôležité Tipy]]

1. Hoci Dovezené Striebro Umývanie Vody Tvrdí, že "Nie je Škodlivé pre Striebro", Strieborný, Umývanie Vody Je Chemické Činidlo po všetkom. Ak To Nie Je Nevyhnutné, Odporúča Sa Vybrať na Použitie. Pred

Obdobie Starostlivosti Je Oveľa Lepšie ako Používať Strieborné Umývanie Vody po silných Oxidačných. Snažte sa Udržať Striebro Suché. Najlepšie Je Mať Ho Pri fotografovaní Vaňa Alebo Spanie. Dal Ho Obálka Taška a Udržiavať Ho vo Vzduchu.

2. Použite Pozlátené Striebro Časť Pozorne! Retro Strieborné Ozdoby Sú Zakázané!

3. Ak Strieborné Umývanie Vody Dotkne Oblečenie, To Spôsobí Poškodenie Oblečenie. Prosím Fungovať, Pozorne Ak Máte Akékoľvek Otázky počas Používania, Môžete Nás Kontaktovať na Wangwang Alebo Telefonicky.

Kovové Pečiatky 925,Libra
Hlavný Kameň ŽIADNE
Strane Kameňa ŽIADNE
CertificateType Tretia Strana Hodnotenie
Pohlavie ŽENY
Štýl Trendy
Príležitosti Strana
Tvar\vzor GEOMETRICKÉ
Názov Značky CHOZON
Nastavenie Typu ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)
Krúžky Typ Koktail Krúžok
Kovy Typ STRIEBRO

Súvisiace produkty