BOYA BY-WXLR8 Pro Mikrofón PLL Syntetizované Kontroly Oscilátor MIC 48-Kanál Plug-na Transmitter LCD Displej, XLR Pripojenie

€73.79

-20%

€92.25

Nový produkt

1 položky

Štítky: karaoke magic mikrofón, tým, m1, fotoaparát microfone, jack xlr mikrofón, cabl xlr, dslr bezdrôtový mikrofón vysielač, boya tým, m1, microphon predzosilňovač, synthese, microphon.

BOYA Mikrofón Vysielač Plug-na XLR LCD Displej pre UHF Bezdrôtový Mikrofón Audio Systém-WM8R BY-WM6R Bodypack Prijímač

Prehľad

Plug-Na XLR Vysielač pre BOYA BY-WM6 a-WM8 UHF Bezdrôtový Mikrofón Systém. Vám umožňuje pripojiť akýkoľvek XLR mikrofónu a VEDĽAJŠIE WM6 a-WM8 bezdrôtový prijímač. Je vybavený ľahko čitateľný LCD displej, široký prechod RF pásma, Mikrofón/Line/MIX prepínateľné vstupy a digitálne obvody, Robustný vystužené konštrukcie, a je vhodný pre ZRKADLOVKY pre videography, pole, záznam, vysielanie TV a elektronické news gathering (ENG) aplikácie.

Funkcie

UHF frekvencií pre rušenie-bezplatná recepcia vysoko kontrastný OLED displej ponúka širší zorný uhol ako LCD a je ľahko vidieť aj v zhoršených svetelných podmienkach. Je vybavený OLED displej s informáciami o úroveň, stav batérie, stlmenie zvuku a výber kanála. Výkon vysielača cez AA batérie, nabíjacie NiMH batérie. Pilot ovládanie umožňuje zachovanie integrity zvuku a vyhnúť sa nepríjemné rušenie Programovateľné funkcia Stlmenia Zamknuté XLR konektor a 3,5 mm konektor zabraňuje náhodnej zmene nastavenia Kompatibilné s mikrofónom podpora 3,5 mm TRS alebo XLR pripojenie bodov Široký rad príslušenstva, ktorý sa prispôsobí systém na mnohé požiadavky

Špecifikácie

Kanál skupiny: A alebo B Dopravcu Frekvenčný Rozsah: 576.4 MHz-599.9 MHz (Kanál skupiny: A ) 568.6 MHz-592.1 MHz (Kanál skupina: B ) RF výstupný výkon: ≤10 mW Audio vstupný konektor: XLR Prevádzky rozsah: 100 m (300')(bez prekážok) Rozmery: 5.7x4.55x11.69cm Váha: 162g (bez batérií)

Kompatibilita

pre použitie s prijímačom vedľajších WM8 BY-WM8R BY-WM6 BY-WM6R Môže byť použitý s TÝM-HM100 a iné XLR mikrofónové

Čo je Zahrnuté

1 x Mikrofón 1 x Vysielač Cestovná Taška

Komunikácia Bezdrôtové
Package Áno
Polar Vzory Uni directional
Použitie Iné
Súbor Typ Jeden Mikrofón
Štýl Iné
Číslo Modelu PO WXLR8
Prevodník Kondenzátorových Mikrofónov
Názov Značky SITOOSHE

Súvisiace produkty