KF2EDGB 3.5 komã © tou je 2p-12P PCB PLUG-IN TERMINAL Bloky 15EDGB 3,5 mm 2PIN ~ 12PIN IMCV 1,5/ 2-G-3,5 PHOENIX CONTACT DEGSON KEFA YANNIU

€17.88

Nový produkt

1 položky

Štítky: 5mm medený drôt, ew, WONKEDQ, pcb led, konektor plošného spoja skrutkou, jumpsuit zip, prívesok phoenix, RG402, 762 terminálu, skrutka svorkovnica phoenix.

NA KÚPU SÚVISIACICH PRODUKTOV, PROSÍM, KLIKNITE NA OBRÁZOK: PCB ROZLOŽENIE:

Teplé pripomienka: Sme profesionálne konektor dodávateľa,Ak sa vám nepodarilo nájsť model, ktorý potrebujete, kontaktujte nás. Snímok ukazuje, nie sú 100% isté ako položky, ktoré budete prijímať , to je len orientačný. MY LEN LOĎ NA ADRESU, KTORÚ STE ODÍSŤ V PORADÍ ,PLS SKONTROLOVAŤ VÁŠ PRÍJEM ADRESA JE SPRÁVNE. Po celom svete doprava : používame Marsivagency.sk Štandardná Doprava štandard Kuriérskou službou pre globálne dopravy, v niektorých krajinách doprava zadarmo, okrem toho ponúkame Marsivagency.sk Premium Doprava,DHL,EMS,Fedex Ip,UPS Express Saver™, UPS Urýchlené™, TNT a iné komerčné express výber. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Majú veľký deň!

Skrutka M2,z OCELE,POKOVOVANÉ CR3+PASSIVATION FARBA ZINOK
Menovité Impulzné Napätie 1.25 KV
ZVÁRANIE IHLY BRONZ, CÍN POKOVOVANIE
Číslo Modelu KF2EDGB-3.5
Priemer Drôtu 28-16AWG
Názov Značky NoEnName_Null
Pôvod CN(Pôvodu)
Menovité Napätie 300V
Certifikácia UL
Vodič Veľkosť 11 - 20 AWG
Druh Plug-in
Menovitý Prúd 8A
Vyrobené V Čína
Počet Kontaktov, 1 - 10
Námestie box MOSADZ,NIKLOVANIE

Súvisiace produkty