20 Ks Non-Tkané Masážny Gél Patch opakované použitie Elektródy Podložky 2 mm Pre EMS Svalový Stimulátor Desiatky Akupunktúrnej Terapie Masér

€9.61

-35%

€15.01

Nový produkt

1 položky

Štítky: gua sha rada nastaviť, prst ruky závlačky, gua sha nerez, desiatky stroj veľká, electrod pad, eletric svalový stimulátor, dhl, cryolipolysis shockwave terapia, Vwinget, desať jednotky.

20 Ks Non-Tkané Masážny Gél Patch opakované použitie Elektródy Podložky 2 mm Pre EMS Svalový Stimulátor Desiatky Akupunktúrnej Terapie Masér môžete si vybrať rôzne špecifikácie elektródy kúpiť, ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, prosím, Balík obsahuje: 20Pcs elektródy Podložky(10bag=10pairs = 20pcs) Vlastnosti: Vhodný pre rôzne stredná frekvencia elektronické fyzioterapia stroj. Pomoc na zlepšenie krvného obehu, podporovať metabolizmus a odstránenie únavy. Samolepiace, vysoká lepidlo, vhodné na použitie a je opakovane použiteľný. Užitočné a bezpečný doplnok pre lekársku starostlivosť. 1. Netkanej Textílie elektródy Podložky 2. Samolepiace Znova použiteľné, Dlhú Životnosť 3. Bio-kompatibilných Vyschnúť Odolať 4. Nižšie Impedancia, jednotnejšie aktuálnej distribúcie, 5. Žiadne horúce škvrny, viac stimulácia pohodlie. 6. Odolná konštrukcia: môže dokonca vytiahnuť z oloveného drôtu bez poškodenia. 7. na rozdiel od iných, nie plastové 8. Špeciálne navrhnuté otvory, na každej rampe, na uvoľnenie generované teplo a dať väčší komfort a menšie podráždenie. Poznámka: Čistí vašu pokožku pred použitím elektródy podložky pre lepšie výsledky. Špecifikácie: Materiál: Non-tkané + Gél Veľkosť(1pc): 5*9 cm Pripojenie plug veľkosť:2,0 mm počet elektród podložky používané počet krát elektróda sa používa závisí od čistoty a oilyness ľudskej kože, a preto je najlepšie umyte kožu mydlom pred použitím (alkohol je rovnako prijateľná). Čistenie pleti, môžete dosiahnuť lepšie výsledky a zlepšenie frekvencia používania elektródy. Elektródy podložky život Po každom použití, umiestnite elektródu späť na originálnom balení taška, umiestnené v tieni. Ak na elektródy je suché trochu, použite pár kvapiek vody na mokré to. To zvýši životnosť elektródy. Poznámka: V kardiostimulátor, dopravcov, vážne srdcový rytmus problémy, trpí epilepsiou pacientov sa dôrazne neodporúča od pomocou elektrickej stimulácie zariadenie. Okrem toho, elektródy by sa nemala uplatňovať na otvorené rany alebo choré pokožky. To je tiež neodporúča používať elektródy v regióne krčnú tepnu, tesne nad srdcom, hrtana a väčšie kovové implantáty.

8883160601852446 Masér USA $ 7.85

/ USA $ 9.03

/ USA $ 8.49

/ USA $ 10.30

/ USA $ 8.49

/ USA $ 7.51

/ USA $ 51.46

/ USA $ 10.98

/ USA $ 13.16

/ USA $ 10.80

/ USA $ 10.98

/ USA $ 4.40

/

Package Zapečatené Taška (1 pár/1 balík)
Pôvod CN(Pôvodu)
používa sa v 3 Svalový Stimulátor
Atribúty Elektródy Masážne Podložky
používa sa v 1 Pulz Fyzikálnej Terapie Masér
používa sa v 2 Elektrické Desiatky Akupunktúra Digitálne Terapia Stroj
Aplikácia Telo
Zapojte 2.0 mm
Životnosť Opakovane
Názov produktu Desiatky Elektródy Podložky/Patch
Množstvo 20pcs=10 párov
Názov Značky Raiuleko
Veľkosť 5*9cm
Hrúbka Asi 0,2 cm

Súvisiace produkty