Papagáj Vaňa Box Klietku Príslušenstvo Multifunkčné Klietku Kúpanie Vaňou Pre Domáce Vtáky Kanárske Budgies Papagáj

€5.43

-37%

€8.62

Nový produkt

1 položky

Štítky: Pierko, klietky, hniezdo kanárske, die vtákov, vtáky kanárske ostrovy, klietka lampa, budgie vodného kúpeľa, klietka papagáj, Vták hračka, zubáč obyčajný strom.

Odrážky:

1、Jednoduché Použitie: papagáj vaňa box ponúka odnímateľný zásobník pre jednoduché čistenie a doplnenie. A môžete zavesiť na okno v klietke. Potom naplňte ho vodou alebo pieskom, a nech sa váš vták si novú kúpeľ!

2、Multifunkčný Dizajn: Jeden rámček pre dva účely, tak papagáj vaňa pole môže byť použitý ako kúpeľ box alebo kŕmenie box, spanie hniezdo, a je vhodný pre väčšinu vtáčie klietky.

3、Vták Vaňa Príslušenstvo: vani je veľmi vhodné pre zdravie vtákov. Cez vodný kúpeľ, to nie je len čistí perie a prach, ale aj zvlhčuje pokožku, s papagáj vaňa box, môžete pomôcť vtáky vychladnúť.

4、Jednoduchá Inštalácia: Fix papagáj vaňa políčko do klietky dvere alebo potravín slot upevnite ho skrutkou na vrchole vaňa, a zvieracie dolnej časti do klietky.

5、Široké Uplatnenie: papagáj vaňa box je vhodný pre Melopsittacus undulatus, pivónia, Biela Java sparrow, Poephila guttata, lark a iné malé papagáje.

Špecifikácie:

Názov: Papagáj Vaňa Box pre Vtáky

Materiál: eko-šetrné PC

Farba: šedá, čierna

Veľkosť: dĺžka: 15.5 cm/6.10 v, šírka 13cm/5.12, výška 15,3 cm/6.02 v, zásuvky výška - 4.2 cm/1.65 v, otvor: 8.8*12 cm/3.46*4.72 v

Vhodné pre: Melopsittacus undulatus, pivónia, Biela Java sparrow, Poephila guttata, lark a iné malé papagáje.

Balenie: box

Balenie Zoznam:

1*Vták Vaňa Box

Vták Príslušenstvo Typ Vták Kúpele
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Vták Vaňa Box
Materiál Gumené

Súvisiace produkty