3 Ks BBQ Gril Keramická Platnička Vysávač, Gril Škrabka na Čistenie Kameňa pre Kuchyňa WHShopping

€2.67

-40%

€4.51

Nový produkt

1 položky

Štítky: barbecu gril, BBQ, kachle na panvici, kameň natur, gril na drevené uhlie, gril plynový gril, barbecu, grilovacia panvica na grilovanie, kuchynský nástroj, Škrabka.

body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 3 Ks BBQ Gril Keramická Platnička Vysávač, Gril Škrabka na Čistenie Kameňa pre Kuchyňa WHShopping

Funkcie:

1.Tieto BBQ gril tehly sú vyrobené zo 100% ekologický materiál, ktorý je bez zápachu a netoxický, neobsahuje absorbovať tuk a hnoja a je bezpečný pre ľudí, zvieratá, rastliny A voda. To sa nepoškriabe váš keramické dlaždice a kovu, tieto čistenie tehál je vaše bezpečné riešenie.

2.Na pemza používa na reomve BBQ nakladané tuky, škvrny, zvyšky a Nečistoty.

3.Gril Tehla je ľahký pumice tehla s prírodné anti-slip grip. Čistenie bude cítiť ako prechádzka v parku, bez toho rukoväťou alebo hrotmi v ceste.

4.Kameň veľkosti Náš súbor čistenie bloky má trvalé okovín konštrukcie, tak ako Zlepšiť proces čistenia bez vynaložení ruky alebo zápästia.

5.Nie sú žiadne chlpy alebo hrotmi prerušiť a dostať sa do potravín. Čistí gril Oveľa ľahšie a dôkladnejšie ako kefa a môžete vyhodiť prachové Častice alebo utrite mokrý papier, uterák.

Upozornenie:

Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt

Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie

Špecifikácia:

Materiál: pemza

Veľkosť: 10 x 7 x 4 cm

1x Čistenie Tehál

S Zapaľovacie Zariadenie alebo Nie NIE je Súčasťou
Spôsob Aplikácie manuál
Palivo Žiadne Palivo
Podmienky Používania Normálne Vonku
Štruktúra Jeden Kus
Počet Používateľov >5
Jednorazové No

Súvisiace produkty