Elektrická Nervová Uvoľniť Svalový Stimulátor Akupunktúrnych Fat Burner Úľavu od Bolesti Elektronický Impulz Masér Desiatky EMS Chudnutie Stroj

€14.98

-48%

€28.81

Nový produkt

1 položky

Štítky: electrod, electr masáž, desiatky stroj veľká, svalová terapia, eletric svalový stimulátor, muži svalový stimulátor, desiatky stroj mini, kábel desať, desať, electron svalový stimulátor.

Elektrická Nervová Uvoľniť Svalový Stimulátor Akupunktúrnych Fat Burner Úľavu od Bolesti Elektronický Impulz Masér Desiatky EMS Chudnutie Stroj

Ako používať (musia byť pozorne si prečítajte pred nákupom):

Krok 1:vložte elektródu podložky na tele(Poznámka: 2 elektródy podložky / 4 elektródy podložky musia byť zapojené v rovnakom čase)

Krok 2:Pripojte elektródy podložky na elektródy, drôty a pripojiť k zariadeniu

Krok 3:Spustite zariadenie, nastavte režim a upraviť výstroj

Prečo potrebujete tento masér?

Masér založená na fyzike, bionika, biologické elektrické, tradičná Čínska medicína vedy kanálov a zábezpek princíp.

To v kombinácii s veľkým množstvom klinickej praxe a prijala moderné mikropočítačové ovládanie techniky, výskumu a vývoja najnovšiu generáciu produktov pre zdravotnú starostlivosť.

To má nielen funkciu akupunktúra, ránu, masáž, bankovanie, masáž, šrotovanie, tenké telo, ale tiež má jedinečné imunitný regulačné funkcie, a vynaliezavosť rozvíjať normálnu teplotu infračerveného spektra, elektródy, aby terapia účinok úžasnejšie.

Totožnosť, Funkciu a Terapia Teória:

Tento elektronický impulz masér má odlišné lenitive terapia funkciu príznak krčka maternice spondyosis, periarthritis humeroscapularis, artritída, kmeň bedrových svalov a podobne, a to môže zmierniť periférne nervy ochrnutie efektívne. Okrem toho, tento stroj môže priniesť flexibilné masáž pre celé telo kvôli elektródy podložky, tak to je veľmi užitočné, odstráneniu únavy, zmierneniu myalgia a podporujú krvný obeh.

Má multi-funkcia Stlačte, Hniesť, Vibrovanie a Búšiť. Tento stroj má kombinovanej terapie funkciu pre Arm, Kĺbov, Nôh, Ramien, Pásu a Nohy. Nízka frekvencia terapia pôsobí na ľudské telo, hoci nízka frekvencia pulzný prúd, To robí ľudské telo reagovať tým, že jeho podnecovanie tak, aby podporovali čiastočný obeh krvi, Posilnenie nastavenie funkcie nervového systému na dosiahnutie cieľom eliminovať únavu, zmiernenie hyperinesia, prežívanie bolesti a odovzdávanie zápal a pod.

Telo reakcie sa vykonáva spoločné konanie nervových a telesných tekutín.

Prevádzkové Pokyny:

1.Opatrne Otvoriť bunky box, dal štyri kusy 1,5 V batérie do nej, a úzkej bunky box. (6V sieťový adaptér môže byť tiež použitá)

2.Nalepte elektródy podložky na príslušné časti tela, ktoré je potrebné masírovať, a potom pripojte vedenie drôtu s elektródou podložky správne.

3.Otvorenie on-off tlačidlo z hlavných stroj, a životopis, pracovný režim podľa manuálu postup sa zobrazí na obrazovke. Môžete si vybrať rôzne terapie režimy ( Stlačte, Hniesť, Vibrovanie a Búšiť) presne podľa vašich osobných preferencií.

4.Terapia rýchlosť a intenzita stroj môže byť upravená tak pružne, môžete naladiť intenzity gombík z hlavných stroj od nižších k vyšším.

5.Môžete tiež stlačiť tlačidlo | RAMENO", "SPOLOČNÝ", "NOHY", "RAMENO", "PÁS" A "NOHY", ak chcete vybrať iné časti terapie.

6.Štandardný pracovný čas stroj je tridsať minút, a stroj sa automaticky zastaví, akonáhle bude neustále pracuje na tridsať minút. Stroj má aj päť-druhé ja-kontrola funkcie, a stroj bude odrezať raz odstránenie elektródy podložky z kože do piatich sekúnd automaticky.

7.Jeho dvojité-kanálový systém môže urobiť dve osoby na použitie v rovnakom čase, a intenzity a času môžu byť upravené osobitne.

8.Pri zastavení stroja, pis počítač vypnite prostredníctvom prepnutie na-off tlačidlo, a obnovenie napájania raz to musí byť opäť pracoval.

Špecifikácie :

Napájanie: DC 6V

Prúd: 500mA

Frekvencia: 1-50Hz

Výkon: ≤3W

Pulz intenzita: 20 úrovní

Batérie: Nie sú Zahrnuté AAA Batérie

Farba: Biela/Striebro

Balík obsahuje:(AAA Batérie nie sú súčasťou)

* Masér*1

* Elektróda podložky*10

* USB Kábel*1

* Sieťový Adaptér (US /EU)*1

* Anglický Používateľská Príručka*1

* Prípojný kábel*2 (2-way)

Vážení, elektródy podložky sú spotrebný materiál, Ak si chcete kúpiť viac Elektródy podložky, môžete kliknite tu

Tipy: Ak je prístroj zapnutý do 20 sekúnd bez akúkoľvek operáciu, prístroj sa automaticky vypne.

Poznámky:

•Prístroj nikdy nepoužívajte spolu s týmito lekárske prístroje ako impulz regulátor, umelého srdca, kardiostimulátor, a electrocardiograph stroj.

•Nedávajte elektródy podložky na mieste alebo precordial kraj, krčnú a pás tehotné ženy.

•Vážne chorí ľudia by sa mali poradiť lekári pred použitím tohto stroja.

•Nie je povolené demontovať, opraviť alebo obnoviť, stroj.

•Nedotýkajte sa elektród podložky s kovu, látky, ako je remienok, hodinky, náhrdelníky a podobne, keď je stroj pracuje.

•Nepoužívajte stroj, ak ste sa cítili nepríjemne, alebo sa objaví podráždenie pokožky.

•Nepoužívajte stroj vo vlhkom prostredí, ako je kúpeľňa.

•Nikdy hodiť batérie do ohňa.

Skladovanie/Údržba: •Pomocou vlhkej handričky alebo neutrálny čistiaci prostriedok na utretie stroj, a nepoužívajte prchavé kvapaliny na čistenie stroja, ako napríklad benzén, riedidlo alebo benzín. •Uchovávajte ju mimo dosahu magnetické pole. •Udržať stroj ďaleko od ohňa, tepla a vody, a nenechávajte počítač v priamemu slnečnému žiareniu na dlhšiu dobu. •Prosím vyberte batérie, ak prístroj nikdy použité.

funkcia 6 Zmiernenie bolesti svalov
Názov Značky ZIALANA
Moc USB Napájanie Alebo AAA Batérie
Konektor Typu EÚ Plug
Veľkosť 153mm*105mm*28mm
Funkcia 4 Masáž akupunktúrnych bodov
Štandardné Napätie 110V
funkcia 3 Podporovať Čiastočné Krvný Obeh
funkcie 5 Zlepšenie telesných funkcií
Názov Multifunkčný Elektrický Masér Stimulátor
Funkcia 2 Odovzdávanie Zápal
Intenzita 20 Úrovní(Nastaviteľné)
Aplikácia Telo
Batérie Nie sú Zahrnuté AAA Batérie
Nabíjanie Metóda USB Nabíjací Kábel
Funkcia 1 Prežívanie Bolesti

Súvisiace produkty