Vianočné Osvetlenie Vonkajšie Garland LED Reťazec Svetlá na Vianočné Rozprávky Svetlá dc svetlo de Navidad Guirnalda Vonkajšie Lampy Konštantný brigh

€6.01

-19%

€7.42

Nový produkt

1 položky

Štítky: vonkajšie osvetlenie reťazec, anjel vankúš, krajina strany svetlá, úlohou svetlá, vonkajšie vianočné decoratio, vonkajšie led line, skrine kuchyňa, led, led skrutka, vianočné osvetlenie domov dekorácie.

Mäkké a Jasný Svetelný Zdroj

Zdroj svetla je rad Led, ktorý rozptyľuje svetlo veľmi dobre a poskytuje výkonný a rovnomerné svetlo bez drsné odleskom alebo tiene.

Vodotesný pre Vonkajšie Použitie

Na cencúľ svetlo je vodotesné a navrhnuté tak, aby vydržali svetlo dažďu alebo vode úniku, takže je ideálny pre vonkajšie dekor. Rozšíriteľný Nepremokavé Connecter Muţi a ţeny bezpečné skrutka zátka zahrnuté, vodotesný pre vnútorné a vonkajšie dekorácie.

EU/ UK/ AU Zapojte adaptér s contant svetlé radič--Nepremokavé

Contant svetlé radič pre vonkajšie použitie, Napájanie je potrebné chrániť, keď sa používa v daždivé dni.. Parcela patrí veľkej BRITÁNII a AU zapojte adaptér zadarmo.

Farba-- Teplá biela/ Studená biela/ RGB/ Modrá

Štyri farby sú k dispozícii na meed rôzne dekorácie požiadavky a creat romantický atomosphere na domácej party dovolenku.

Široký Rozsah Aplikácií

Rôzne veľkosti a LED množstvách môže splniť vaše rôzne dekorácie potreby. Vianočné stromčeky, strán, svadby, doma, v záhrade, okná, kúpeľňa, balkón, dovolenka, ukazuje, reštaurácia, hotel, obchodný dom, nákupné centrum, shopcase, pub, bar,koncert, hala, cabaret, módne prehliadky, tanečné, fáza, atď.

Názov Značky stargirl
Nepremokavé Nepremokavé IP44
Tvar Urob si sám
Položka Druh Korálky
navidad natal
Zdroj Napájania AC
Napätie 220V
dc svetlo navidenas guirnalda dc svetlo vonkajšie
Číslo Modelu BTD01-CL
dc svetlo de navidad kerst SVETLÁ

Súvisiace produkty