S6C3T92-60 Nové KVAPALNÝ Pohon COFTAB Roll

€5.64

-20%

€7.05

Nový produkt

1 položky

Štítky: kórejský shenzhen, shenzhen fotoaparát, ruský shenzhen, oneplus shenzhen, veci, shenzhen, cccam shenzhen, shenzhen muž, western shenzhen, shenzhen trúbenie, arduino shenzhen.

Milý Priateľ, Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu. Ak akékoľvek iné požiadavky, ktoré iných dodávateľov a nás neukázalo v Marsivagency.sk ,plz, kontaktujte nás prostredníctvom aby nový odkaz pre vás. Pretože máme ešte veľké zásoby nemal odovzdať Marsivagency.sk.

Naša spoločnosť sa vysporiadať s elektronických komponentov, viac než 20 rokov v demestic trhu.Od roku 2006 sme začali export našich výrobkov, aby overea. Sme pracuje s jednoduchý, ale silný P hilosophy: ldquoWhat je dôležité pre každého zákazníka je dôležité, aby Liheng Technológie (HK) CO.,S.R.O.

Záručná doba je 6 Mesiacov. Platba Pri nákupe na Marsivagency.sk, vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow, detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky Na zabezpečenie prepravnej čas a bezpečnosti dodávky, sme LEN schopní loď položky do krajín uvedených v Poštovné a Balenie.

Záruka Záruka 6 Mesiacov. Kúpiť s dôverou!

Spätná väzba: Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás: staráme sa o naše ocenené kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme za vašu podporu!

Dúfame, že každý má príjemnú služobná cesta v našej predajni, a vítam vás na poďte ďalej!

Názov Značky NoEnName_Null
Kompatibilné Značka/Model Sony
SONY Model PlayStation Portable
Číslo Modelu 1
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty