BUNDA A NOHAVICE sanitaries UNISEX UNIFORMY LEKÁRSKE sanitaries SESTRY, ZUBÁRI Ref.817Q8

€25.17

Nový produkt

1 položky

Štítky: uniformy lekárske mužov, lekárska pomoc tričko, deti lekárske bunda, darček sestra, práca jednotné lekárske, jednotné lekárske armády, kabát lab, medic jednotné, spa jednotné ženy, sestra jednotné.

Značka Príbeh

NOHAVICE s NÍZKYM PÁSOM ŠNÚRKOU Obj.-Q8182 NOHAVICE s NÍZKYM PÁSOM S CORDOÓN určené na kostýmy z povolania a hotel obchodu alebo VETERINÁRNEHO. Ideálne pre uniformy v estetickej kliniky, veterinarias, nemocnice, kaderníctvo, atď... Na KAŽDODENNÉ POUŽITIE,.. Nohavice unisex, pás GUMA Nastaviteľné s káblami, rovný strih. Zloženie: 55% bavlna, 45% polyester Hmotnosť: 170 g/m2. (Položka farba sa môže líšiť v závislosti od Obrazovky monitora úprava) Tiež predávame VEĽKOOBCHOD a podnikaní

BUNDA UNISEX KRKU VRCHOL KRÁTKY RUKÁV Ref: 817 BUNDA UNISEX KRKU VRCHOL KRÁTKYM RUKÁVOM určené na kostýmy z povolania a hotel obchodu alebo VETERINÁRNEHO. Ideálne pre uniformy v estetickej kliniky, veterinarias, nemocnice, kaderníctvo, atď... NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE.. Casaca krátkym rukávom unisex, turtleneck rush, dno na vysokej nadmorskej výške náprsné vrecko a dve vrecká. Zloženie: 35% bavlna, 65% polyester Hmotnosť: 190 g/m2.

Názov Značky MISEMIYA
Číslo Modelu 817Q8
Použitie Lekárske
Materiál Polyester

Súvisiace produkty