500pcs/set Zubné Miešanie Studní Jednorazové Lepenie Živicové Lepidlo 2 otvory zadarmo lode

€34.46

Nový produkt

1 položky

Štítky: paleta jaclyn hill, sliser harry potter, klinec lampa led freze, simulovať snehu sprej, kľúč na uzamknutie denník chlapcov, klinec lampa nastaviť 168 w, simuland farba hliny, simulovať baby 30 cm, kľúč na uzamknutie reťaz lásky.

Tento produkt môže byť určený pre použitie zdravotnej starostlivosti profesionálne použitie.

Predávajúci môže vyžiadať dôkazy ste poskytovateľa zdravotnej starostlivosti nárok na nákup a používanie týchto výrobkov vo vašej krajine.

Popis Typ:2hole

Ľahko vyzdvihnúť

Položka Meno: Zubná Miešania Dobre

Pohodlná manipulácia a skladovanie

Kompatibilný so všetkými dentálne materiály

Vyrobené z vysoko molekulová hmotnosť polyméru

Pre Použitie S Všetky Zubné Materiály ako lepenia lepidlá atď Balenie zoznam

500pcs na predaj

Doprava Váš výrobok bude odoslaný do 48 hodín od prijatia platby. Uistite sa prosím, vašu adresu zápas dodaciu adresu . Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, kontaktujte nás prosím v prvom rade. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Nebudeme zodpovední za zlyhanie dodávky v dôsledku zle doručovaciu adresu

Zaručujeme, že všetky naše položky sú úplne nové a sú vysoko kvalitné. Prosím, kontaktujte nás čo najskôr, v prípade, že váš produkt je chybný alebo poškodený v dôsledku prepravu alebo balenie chyba. Náš tím služby je ochotný riešiť problém za vás. Prosím, nenechávajte negatívnu spätnú väzbu priamo . Negatívna spätná väzba nepomôže vyriešiť váš problém. Dúfame, že všetky naše zákaznícke mať šťastný nákup v našom obchode. Návrat & Vrátenie peňazí Budeme akceptovať vráti v niektorých výnimočných prípadoch, prosím, kontaktujte nás pred vrátiť item(s), inak sa vrátil item(s), nebudú akceptované. Kupujúci je zodpovedný za vrátiť, náklady na dopravu a budeme loď nahradenie alebo aby vrátime do 2 dní po vrátil položku prijaté. Ak je to naša vina, bude nám zodpovedný za návrat poštovné. Návrat položka musí byť dodaný do 5 dní. Upozornenie : Prosím, vráťte výrobok v dobrom stave. Je lepšie vrátený v pôvodnom stave. Na Shaindental Centrum obchodu,našich zákazníkov vždy na prvom mieste. Ak ste sa uspokojiť s našim produktom, prosím, neváhajte nechať si Pozitívnu spätnú Väzbu. Vaša Spokojnosť je čo najviac sme ochotní vidieť ! ! !

Názov Značky CUGGLOUD
stav úplne nové zo závodu
Materiál 2 sloty Miešanie Studní
Druh 2Holes
Číslo Modelu XW-2
Komoditné Certifikácie Kvality ce
Veľkosť normal
farba Biela

Súvisiace produkty