Technic Série 8x8 Všetky Terén Extrémne ťahanie kamión Nastaviť Model MOC Stavebné kamene, Tehly Vzdelávacie Hračky Narodeniny, Vianočné Darčeky

€122.16

-19%

€152.70

Nový produkt

1 položky

Štítky: moc, lego moc, auto lego technic, kráľ plesne, lego technic auto moc, blok technic, vývojové náučné hračky, lego technic, lego technic truck, Blok.

Vitajte v našom obchode, Musíme opatrovať každú transakciu, aj keď len v malej objednávky, budete vždy našich zákazníkov. ak táto stránke nie nájsť to, čo potrebujete, prosím, chvíľku na návštevu nášho obchodu, môžu byť produkty sa vám páči, ďakujem!

Názov produktu: MOC-0583 Extrémne Ťahanie Kamión Blokuje

Kategória: MOC Sveta

Kusov: 2744

Táto Súprava Obsahuje: (C245) 2744PCS kvalitné tehly

Veľkosť: L : 52 cm, Š : 22 cm, H : 18 cm

Hmotnosť: 2.85 kg ≈ 6.2832 lb

Produkt Materiál : Eko-šetrné ABS plastu ( netoxický a bez zápachu )

Poskytujú PDF Výučba návod( Č papier príručky )

-------------------------------------------------------------

Pozornosť!

1. Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka.

2. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera pokyn. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu.

3. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak balíka, ktorý ste dostali je chýbajúce časti alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

4. Sme obvykle odosielame do 3 dní po obdržaní objednávky, nie viac ako 7 dní. Ak dôjde k neočakávanej situácii, budeme vás informovať vopred.

Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Plastové Tvar Bloku Self-Locking Tehly
Materiál Plastové
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Upozornenie Žiadne papierové manuály,poskytnúť PDF Výučba návod
Číslo Modelu MOC-0583 Scania 8x8 Extrémne ťahanie kamión Blokuje
Plastové Typ ABS
Druh Bloky
Pohlavie Unisex
Certifikácia 3C
Čiarový kód No

Súvisiace produkty