Pro Stolný Tenis, PingPong Combo Raketa Yinhe V14 pro s DHS Hurikán 8 a Yinhe JUPITER II FL shakehand

€60.03

-5%

€63.19

Nový produkt

1 položky

Štítky: jupiter sukne, paleta dhs, dhs hurikán národ, andro gumy, ping pong rakety, penhold stolný tenis rakety, v14, gumené yinhe, tabl tenni rakety, jupiter led.

Pro Stolný Tenis, PingPong Combo Raketa Yinhe V14 pro s DHS Hurikán 8 a Yinhe JUPITER II FL shakehand

Montované ! Dve gumy už boli lepené na tento nôž ! Na jednej strane je červená, druhá strana je čierna. To je jedna raketa, keď sa dostanete tovar.

YINHE Galaxy V-14 PRO stolný tenis čepeľ 30. Výročie Limited Edition

ZNAČKA: Galaxy Model :V-14 PRO Výrobca Detaily: ovládanie:8 rýchlosť:9 štruktúra: 5+2 hrúbka: 6.0±0,2 mm Hmotnosť: CS: 86g ± 4g; FL: 91g ±4g (len Pre referenčné účely) hrajú: útok/slučka rukoväť: shakehand-Dlhá rukoväť-FL

DHS Hurricane8 Hurikán 8 Jadier-V Stolný Tenis, PingPong Gumy S Sponge

guma farba: čierna Gumy: Pupienky, Hurricane 8 je nová generácia sticky-rýchlosť gumy. Gumené udržuje správnu rovnováhu medzi flexibilitou a pružnosť. Nový high-density hubky s "High-Pružnosť Častíc Osmózy technológie" pomáha Hurikán 8 zvýšiť elasticitu o 15%. Hráč môže tiež získať vysokú rýchlosť shot s slabý útok. Hurikán 8 poskytuje jedinečné spin a nepredvídateľné arc a zvyšuje záber rýchlosť výrazne, ktoré prináša osviežujúci pocit pre ofenzívnych hráčov. Hurikán 8 je špeciálne navrhnuté na zvýšenie spin a rýchlosť 40+ Celuloid-Free T. T gule.

Galaxy Yinhe JUPITER II ODFLAKNUTY Pips-v Stolný Tenis Gumy s Oranžovou Špongiou

guma farba: červená Jupiter II — power gumy — základ silný forhend hra Jupiter II je Yinhe je posledný výkon gumy. Párovanie power sponge s špecificky navrhnutý odflaknuty top-účtovná, to vám môže pomôcť premôcť súpera pomocou úplnej platnosti sám. To je presne to, čo forhend gumy by mali byť silné a panovačný.

Názov Značky YINHE
Číslo Modelu V14 pro
Gumené Pupienky V
Obchod číslo V14PMXK8-FL
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty