PHW-30 Prenosné Dvakrát Strane Bodové Zváranie Stroj ručné miesto zvárač

€410.20

Nový produkt

1 položky

Štítky: batéria pin, farby postrekovač striekanie, 12 v batérie vŕtačka, lm2621, farba stroj farby na striekanie, 4 batérie, 18650 2s4p, miesto zvárač, maľovanie striekaním stroj vysoká, farma striekanie stroj.

PHW-30 Prenosné Dvakrát Strane Bodové Zváranie Machine ručné miesto zvárač O nákladnej prosím, kontaktujte predajcu na potvrdenie presne!!! Ceny neobsahujú žiadne clo alebo akékoľvek poplatky určenia strane. V prípade objednávky zákazníka množstve viac ako 5 ks dostanete lepšiu cenu!

1.Funkcie S zváranie transfoemer 220 energiu do nízky tlak,prietokové vysoký výkon zvárací zdroj,výstup je nízke napätie, prúd,aby zváranie obrobku s vysokou teplotnou odolnosťou a pridať pohnevať sily na zváranie.Najväčší zváranie hrúbka 2,0 MM+2.0 MM. Prijať dovezené vysoká priepustnosť kremíka oceľového plechu,pôvodný epoxidové liatím vody rafinované zvárací transformátor,výstupný zvárací stroj silný,stabilný a rebliable výkon. Jedným kliknutím vyberte zváranie režim,weldment hrúbka a zváranie 3 čas. Mnohé triedy výtok,špeciálne zváracie materiály na predohrev,plastové alebo temperovanie proces,compleyely riešené v procese zvárania spôsobené aktuálne vypínacia virtuálne zváranie,zváranie a iné chyby.Najmä na nanášanie kovov metarials a špeciálne laminované kovové viac prominentrole.

2.Funkcia

3.Informácie o produkte

Maximálny Prúd 3000 K
Špeciálne Funkcie ručné miesto zvárač
Výkon pri 50% 2 kVA
Trieda ochrany IP 21
Názov Modelu PHW-30
Položka Hmotnosť 11kg
Balené Rozmery (mm) 150 x 230 x 400
Názov Značky colorsong
Externé Testovanie Certifikácia ce
Vstupné napätie 100-230V 50Hz
Položka Druh Farba Zbrane
Hmotnosť kg 11
Maximálny Zvárací Výkon 16 kVA

Súvisiace produkty