Nový Panel Nástroj Testu LED LCD Displej Tester pre TV/Počítači/Notebooku, Oprava Meniča Postavený-v 55 Druhov Program Podpory 7 Palcový -84

€11.18

-23%

€14.52

Nový produkt

1 položky

Štítky: lcd displej tester, predhrejte, 220v led panel, tkdmr tv160, univerzálne led tv podsvietenie tester, led test, lcd tester, elektrické siete tester, digitálny rcd tester, multimet.

Nový Panel Nástroj Testu LED LCD Displej Tester pre TV/Počítači/Notebooku, Oprava Meniča Postavený-v 55 Druhov Program Podpory 7 -84 Palcový LVDS Špeciálne upozornenie: 1. Prosím, zapojte do prístroja, musíte najprv pripojiť ho a potom zapnite ho. V opačnom prípade to môže vypáliť zariadenia alebo obrazovke. Pálenie prístroj bude účtovať určité náklady. Obrazovky napätie rozhranie je plne chránená, ale ak sa na obrazovke napätie je upravená nesprávne, Ak chcete napáliť, na obrazovke sa, že je, ak to je 3,3 V, alebo 5V obrazovky, obrazovka napätie je upravená tak, aby 12V, obrazovka sa bude spaľovať priamo, prosím, uistite sa, že dávať pozor na túto kamarátku, je tu ešte jedna osobitná pripomienka, Prosím, použite 12V-19V 4A a 5A napájací zdroj pre napájanie. Neprekračujte 19V. Inak, na obrazovke sa byť spálené. 2. Prosím, použite štandardné LVDS displeji riadok na univerzálnej doske alebo na univerzálnej doske. Nepoužívajte obrazovky linka na pôvodnej doske. Inak, zariadenia alebo obrazovke bude vyhorel a zariadenia výrobcu nebude spáliť. Pretože aj keď istý model obrazovky, rada produkované rôznymi výrobcami nie je to isté, určuje aj definíciu rozhrania vodiča rada displeji riadok nie je to isté, takže line objednávku na displej riadok nie je to isté, napríklad, rovnaký 32 Haier a Hisense LCD TELEVÍZOR, na jednej obrazovke, ale rada nie je to isté, ktoré určuje rozlíšením obrazovky rozhraní týchto dvoch značiek nie je nevyhnutne rovnaké, takže dve obrazovky riadky nie sú univerzálne, nie štandardné LVDS obrazovke líniu, tento musí venovať pozornosť.

1. Produkt Prehľad T-60s univerzálny LVDS obrazovke tester, integrované s až 100 druhov obrazovke parametre, postavený-v továrni na úrovni odborných školení, displej, dokonalá ochrana proti skratu dizajn, je najviac podporované displej na trhu, najviac kompatibilné, najjednoduchšie operácie univerzálny tester podporuje takmer 5.6-84-palcový 95% LVDS obrazovky a môže podporovať vertikálne rozlíšenie obrazovky testy spoločných malé LVDS rozhrania, ako je napríklad Google prvej generácie obrazovke 800x1280. 1. Podpora LVDS rozhranie horizontálne rozlíšenie obrazovky a vertikálne rozlíšenie obrazovky obrazovka, maximálna podpora rozlíšenie 2 048 x 1 536, dual channel 8 bit (24bit); 2. zabudovaný LCD displej podsvietenie LED konštantný prúd zdroja, predvolené konštantný prúd je 120mA, adaptívne zvýšiť, maximálne zvýšiť napätie 30V, podpora LED + / LED - pozitívne a negatívne short circuit protection alarm, 30V prepäťovej ochrany. Predvolený aktuálny prispôsobí veľkosti obrazovky (5.6 cm - 17.3 palcov); 3. postavený-v rôznych továrni na úrovni professional LCD displej detekcie obrazovky, veľmi vhodné na detekciu rôznych druhov zlé LCD displej; 4. vnútornej integrácie rôznych rozlíšenie programy, podľa rozlíšenie obrazovky, aby sa rozsvieti LCD test; 5. Tester výstupné rozhranie je skratový chránené. Každý rozhranie zodpovedá skrat kód. Keď sa skratuje, bzučiak bude alarm, indikátor napájania začne blikať a digitálnych trubice zobrazí rozhranie, ktoré je skratuje. 6. displej parameter výber digitálnych trubice displej digitálny bude automaticky pamätajte, podpora digitálneho trubice jedna číslica a desať rýchle nastavenia; 7. Vzhľad veľkosť: 155 mm X 105mm X 22 mm, oxidačný proces z hliníkovej zliatiny puzdro; 8. vstupné napájanie: 12V-19V input (aktuálna veľkosť je možné zvoliť podľa celkovej spotreby energie obrazovky), vyberte 12V / 3A-4A nižšie 27 palcov, 32-palcový TV obrazovky, napájanie vyberte 19V/2A alebo viac vstupov. TELEVÍZNYCH obrazovkách nad 32 cm, napájanie 12V-19V/2A-5A, môže byť vybratý.(12V 5A full-prúd môže byť tiež, v krajine na novú verziu rozhrania ochrany čip, tam je pokles napätia cez rozhranie ochrany jadro, 12V napájací zdroj do o 10V disk displej napätie von, 19V do 12V disk displej napätie von, všeobecne 12V disk displej napätie vyššie 9.5 V môže pracovať normálne, prosím, nebojte sa o to).

Jedinečné Zručnosti: (ďalšie obrazovky nie sú k dispozícii) 1. Skutočné 60 druhov obrazovke parametre, každý typ obrazovky parametre boli testované, namiesto kopírovania jeden uznesenie z troch druhov a štyri druhy 60 druhov alebo viac. 2. Najnižšie rozlíšenie 640 X 480, najvyššie rozlíšenie 2 048 x 1 536, prekonávať akékoľvek aktuálnej obrazovky tester na trh (najvyššie rozlíšenie 1920X1080 pre bežné obrazovky testery), základy pre testovanie 4K obrazovkách v budúcnosti. 3. 14 druhov odborných obrazovke test obrazovky nového LCD displej tester, a v súčasnej dobe existuje iba 8 test obrazovky na trhu. 4. Nový LCD displej merací prístroj nastavuje rozlíšenie kód, ktorý sa jedno číslo a desať číslic, resp. Aktuálny displej merací prístroj na trhu je od malých až po veľké, napríklad, 56 kód, posledný z nich len musí byť upravená tak, aby 5 desiatich číslic, ktoré je možné upraviť na 6, alebo nie, ale aktuálnej obrazovky merací prístroj na trh musí byť upravená tak, od 56 56 56 krát. 5. Nový LCD displej merací prístroj je dodávaný s LED booster rada, ktorá je konštantný prúd rady, výstupné napätie je až 35V, 120MA prúd, a aktuálnej obrazovky merací prístroj na trh nemá konštantný prúd rada, ktorá je booster dosky. 6. Nový LCD displej merací prístroj LVDS obrazovke line interface má profesionálne kartu, ktorá môže byť vložené a odstránené viackrát, aby sa zabránilo ohýbanie ihly, ale v súčasnosti nie je displej merací prístroj na trhu, len dvojradu 30 ihly. 7. Nový LCD displej merací prístroj prijíma plnú rozhrania okruhu skratu ochrana, otvorenie novej éry LCD displej ochranu, nie len displej riadok skratu ochrana, vysoké napätie rada, zvýšiť dosky a iné rozhranie skrat bude tiež chrániť, rôznych miestach skrat riadka iný kód , doba ochrany je úplne otvorený, a v súčasnosti obrazovky detektory na trh len vtedy, majú obrazovky line ochranu, a nemôže naozaj nie spáliť obrazovky. 8. Nová LCD obrazovka detektor integrovaný displej parametre sú rýchlo nastaviť a uložia automaticky. Funkcia nie je len to, čo kód je upravené v tomto čase. Keď je vypnuté napájanie, a potom sa obrátil na posledný kód obrazovke parameter je automaticky obnovená, a aktuálnej obrazovky je na trhu. Nástroj nemá túto funkciu. 9. Nový displej LCD monitor podporuje naše LVDS na 4K adaptér doska a LVDS na EDP adaptér doska. 10. Nový LCD displej merací prístroj PCB doska využíva vojenské-triedy doska design, kondenzátor používa pevný kondenzátor, v práci aj s dosť materiálu, viac než akýkoľvek LCD displej tester na trhu. 11. Nová LCD obrazovka detektor môže nastaviť rozlíšenie kód priamo v power-on štátu, zdroj signálu čip je automaticky obnoviť, a iné kód na trhu má stlačiť vypínač, zapnúť a vypnúť znova, manuálne obnoviť zobrazenie testu. Obraz. 12. Nový displej detektor podporuje námestie obrazovky, veľkoplošná obrazovka, a silné obrazovke. Obrazovky detektor na trhu nemôže podporu obrazovky.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Produkt 4 EÚ Plug
Typ Výstupu -
Produkt 1 T-V18 LCD NÁSTROJ TESTU 1/ks
Produkt 2 Displej testovací riadok 14/ks
Číslo Modelu Šiesta Generácia
Produkt 3 12V4A adaptér 1/ks
Produkt 5 vysokotlakové dosky 3ks

Súvisiace produkty