Pre Xiao Huawei Bezdrôtové Slúchadlá Kostné Vedenie Bluetooth 5.0 Slúchadlá Športové Stereo Dlhý Pohotovostný Vodotesné Slúchadlá

€28.39

-65%

€81.12

Nový produkt

1 položky

Štítky: obchod bezdrôtové slúchadlá, husa vzduchu struky, bem bluetooth slúchadlá, mi xiomi, bluetooth receiv, česť, bluetooth headphon, earphon, mi xiao, modrá bluetooth slúchadlá.

ddj nové technológie kostné vedenie slúchadlá pre Všetky telefóny/počítač / tablet telefón / TV, ako dlho, ako je to s Bluetooth.(Nepremokavé a sweatproof) Play 6-10 hodín

Prečo sú tieto bezdrôtové modely viac vhodné pre outdoorové športy?1. Na rozdiel od tradičných slúchadlá, sú viac alebo menej blok priestorový zvuk, takže môžete byť v nebezpečenstve, keď beh alebo jazda na bicykli.

2. Kosti-vedenie slúchadlá pracovať cez vibrácie a zvuk je prenášaný na slimáka prostredníctvom kostného tkaniva. V porovnaní s bežnými slúchadlami, poškodenie sluchu sa dá vyhnúť.

3. Bezdrôtové slúchadlá V9 sú ľahké a nie spadnúť, a to bez ohľadu na typ fyzickej aktivity, ktorá umožňuje voľne sa pohybovať.

Používateľ Popis:

1. Nabíjanie:

Pre každé následné použitie, stlačte tlačidlo power. "D +, podržte na 2 sekundy. Prosím, okamžite uvoľnite "d +" tlačidlo napájania pri hlasových pokynov "zapnutý" sa objaví, headset sa Bluetooth, automaticky sa spustí po niekoľkých sekundách. (Ak stlačíte tlačidlo napájania "na viac ako 2 sekundy", headset sa vstúpiť režim párovania, budete počuť zvukové upozornenie "vstup pre výkon".) V tomto prípade sa zariadenie Bluetooth a slúchadlá sa automaticky pripojiť po niekoľkých sekúnd)

2. On / Off

Stlačte a podržte napájacie tlačidlo na 3 sekundy, budete počuť zvukové upozornenie "je Napájanie zapnuté, pripravený na pár", znova stlačte tlačidlo na 3 sekundy, náhlavnej súpravy sa vypne a hlasová výzva "vypnúť".

3. Párovanie a pripojenie

Keď je headset spárovať Bluetooth, stlačte a podržte tlačidlo d + power tlačidlo na 3 sekundy na vstup Bluetooth párovanie mode, až kým sa neozve druhý hlasovú správu ("Enter"), a potom uvoľnite d + tlačidlo napájania. Indikátor sa rýchlo zmení blikajúce červené a modré. Prosím, otvorte bluetooth nastaveniach vášho telefónu, vyberte "V9" a potom

Headset sa pripojí úspešne v priebehu niekoľkých sekúnd.

4.Kľúčové funkcie

Pripojenie hovor alebo ukončiť prehrať / pozastaviť, stlačte multifunkčné tlačidlo (Home). Play / Pause. Stlačte multi-function (Jednoduché), a stlačte a podržte tlačidlo "-" tlačidlo na dve sekundy. Ďalšiu skladbu, stlačte a podržte tlačidlo "-" na dve sekundy. Ak chcete zvýšiť / znížiť hlasitosť, krátko stlačte tlačidlo "+" a "-" tlačidlá.

(Prosím, pozrite si používateľskú príručku v balení pre ďalšie pokyny)

Špecifikácia:

Pohotovostná doba: 360 hodín

Dosah prenosu: 33ft

[Fyzickej tlačidlo dizajn]:

Ľahko ovládateľné tlačidlá na dosah ruky

Konektory USB
Kapacita batérie 180 Ma
Impedancia Rozsah až 32 Ω
Citlivosť 108dB
Počet Vodičov 2
Podpora APLIKÁCIÍ No
Je bezdrôtové Áno
Frekvenčný Rozsah 20 - 20000Hz
Odolnosť 32Ω
Bezdrôtové Typ Bluetooth
S Mikrofónom Áno
Funkcie Nepremokavé
Vocalism Princíp Kostné Vedenie
Kodeky AAC
Bluetooth Verzia 5.0
Verzia Qualcomm CSR Bluetooth 5.0 čip
Ovládacie Tlačidlo Áno
Podpora Pamäťovej Karty No
Štýl Ucho
Číslo Modelu V9
Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie Áno
Nepremokavé Áno
Názov Značky ddj
Funkcia Šport
Typ slúchadiel Kostné vedenie Bluetooth headset
Čas Nabíjania 2H
Hlasový Asistent Tri údery privolať Siri
Komunikácia Bezdrôtové
Využívať čas 5H
Hmotnosť 36 g
Zoznam Balíkov Používateľská Príručka
Certifikácia FCC
Pôvod CN(Pôvodu)
Ovládanie Hlasitosti Áno
Konektor Typu Riadok Druh
Nabíjanie Metóda Kábel

Súvisiace produkty