100ks hot predaj tamper dôkaz štítkov produktu ahesive štítok záruka neplatí, ak sa tesnenie je nefunkčné bezpečné nálepky NEPLATNÉ OTVORIŤ 25*10 mm

€3.16

-44%

€5.74

Nový produkt

1 položky

Štítky: pečať neplatné, biele ochranné tesnenie, ochrana tesnenia, bezpečnostná pečať značky, pečať záruka, štítok záruka, ochrana tesnenia india, Záruka, ochrana tesnenia lood, void nálepky.

Názov položky samolepiace Tamper zrejmé, nálepky, etikety Materiálu PET Povrchovej úpravy UV lakovanie, lesklý & matné lamino Funkcia 1) Tamper evidentné bezpečnostný štítok je vyrobený z PET fólie, mohlo by to byť strieborná/zlatá/biela/čierna/transparentná a všetky ostatné farby, PET,lepidlo sa akrylátov tlak citlivé lepidlo.

2) Tamper evidentné bezpečnostný štítok je druh anti-falšované pokročilé bezpečnostné označenie, pre-set skrytý odkaz "VOID" sa zobrazí na aplikovaný objekty raz odlepené.

3) Tamper evidentné bezpečnostný štítok je len na jednorazové použitie. Aplikácia Elektronické zariadenia, domáce spotrebiče, knihy, krabice, víno, doprava, školstvo, banky, financie a viac, je používaná na ochranu vášho tovaru z manipulácie počas prepravy. Skype: schnee.zhang Mobile/WhatsApp: +86 137 6045 5120 e-mail: schnee.zhang(@)qyprinting.com

Veľkosť 25mm*10mm, accept custom
Materiál Iné
Tvar Všetky sú akceptované
skrytý odkaz neplatné
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky QYTEC
farba Všetky prijať
Vek >8 ROKOV

Súvisiace produkty