Pás S Nástrojmi Okraji Svadobné Závoje Tylu Dlho Svadobný Závoj Dve Vrstvy Svadobný Závoj Dlhé Svadobné Party Závoje, Svadobné Doplnky

€6.33

-22%

€8.12

Nový produkt

1 položky

Štítky: čierny závoj svadobný, st závoj, svadobné, závoj, st, svadobný závoj dlhé krátke, fleurs, svadobné dlhý závoj, sullen, strapec svadobné doplnky do vlasov.

Veľkosť

to je z dvoch vrstiev,a s hrebeňom. jednej vrstvy o 80 cm,ostatné vrstvy:270cm a to je 150 cm šírka a ak chcete, 3 m šírka môžete skontrolovať toto: https://Marsivagency.sk/item/1005001899369793.html?spm=2114.12010612.8148356.7.2e3323b1175Bud

Model Show

O tom, čas a dodacia lehota

Sme urobiť si čas asi 7 dní.ale niekedy, že je potrebné viac,a keď sa naliehavo môžete poznámka pre nás,môžeme urobiť pre vás 7 dní. Normálne náš produkt predvolené prepravu spôsobom je Marsivagency.sk Štandardná Doprava,ktorá sa pomaly,normálne o 7-45 dní,možno potrebujú viac času. takže ak ste naliehavé si môžete vybrať rýchlo príspevok,pre exaple DHL,je normálne, že potrebujete 3-7 dní,ale niektoré krajiny potrebujú viac dní,ako čile,brazília,argentína,a tak ďalej. alebo môžete vybrať Predávajúceho Spôsob Dopravy, a tiež,že je potrebné o 4-9 dní.ale, ale niektoré krajiny potrebujú viac dní,ako čile,brazília,argentína,a tak ďalej. Takže ak si to vyžaduje naliehavá situácia,prosím, poznámku nás, keď budete potrebovať,budeme robiť všetko, aby vám pomohol.

Spätná väzba

Sme hlboko dúfam, že ste spokojný s nákupom u nás. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj,vážime si, že si môžete nechať nám Piatich stat pozitívnu spätnú väzbu s plnou DSR,ak ste spokojní s našimi výrobkami. Ak výrobok má nejaký problém,prosím, dajte nám negatívnej spätnej väzby, bez komunikácie,pretože zlé spätnú väzbu, nemôže riešiť akýkoľvek problém,ale môžeme pomôcť,ďakujeme za pochopenie.

Závoje Vrstvy Dve Vrstvy,
Oddelenie Meno Dospelý
Závoje Okraji Štýl Pás S Nástrojmi Okraj
Veľkosť jedna vrstva
Pohlavie ŽENY
Materiál Polyester
Položka Druh Svadobné Závoje
Druh Katedrála Závoj
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Ušľachtilý Weiss
Technics ŽIADNE

Súvisiace produkty