Youpin Xiao HUOHOU Cesnak Pätky Príručka Cesnak Drvič Kuchynského Nástroja Micer Fréza Squeeze Nástroj Ovocie & Zelenina

€10.14

Nový produkt

1 položky

Štítky: xiao nôž huohou, huohou nôž, roztomilejší, nôž youpin huohou, mijia, diamantová brúska xiao, Djellaba, mini sharpener xiao, xiao mijia x8pro, huohou xiao.

Xiao Mijia Youpin Huohou Jednoduché Kalórií Komfort Pohodlné a Ľahko sa Čistí Odolné Kuchyňa Zelenina Ovocie Nástroje

- Ergonomický Dizajn Rukoväte

V procese používaním výrobku, že sa zmestí do prirodzeného tvaru ruky, aby sa v maximálnej miere. Textúra matný je pohodlné, grip je pohodlné, sila je vedecké, tlak odolnosť je silný, a cesnak hlavy je veľmi efektívne.

- Jednoduché A Openable Stôl

Prítlačnú doštičku prijíma jednoduchý plochý dizajn, ktoré môžu byť otvorené a zatvorené veľmi pohodlne a flexibilne, aby sa zabránilo baktérie z úkrytu a chov, ktorá je veľmi zdravé a bezpečné. Materiál z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa čistí

- Jednotné Diery, Jednu Sekundu, Cesnak Bahna

63 jednotnej diery, kaliber zatvorené lievik dizajn, viac jemné cesnak bahna

Špecifikácia :

Značka Xiao Mijia HUOHOU

Materiál 304 Nehrdzavejúca Oceľ + Nylon + Glassfiber

Farba Čierna + Strieborná

Hmotnosť 128 g

Veľkosť 172 x 65 x 34 mm

Balenie Obsahuje :

1 x lis na Cesnak

Pred Objednávke Prosím Na Vedomie: 1.Majte prosím na pamäti, ak natočené video vrátane procesu budete mat parcely a vyskúšať si produkt prvýkrát, keď ho dostanete, v prípade, že nie je problém v produkte , ktorý je prínosom ochranu vášho nákupného práva. 2.Tento produkt nie je Xiao logo, ale tento produkt vydané Xiao ekologické reťazca spoločnosti a predáva prostredníctvom Xiao Youpin. Prosím, všimnite si to.

Priateľské Pripomienka:

Všetky Drahý priateľ,Pls prečítajte si mi pred uskutočnením objednávky.

1 ,uistite sa, Prosím, Kontakt, Názov,Adresa,Psč a Telefónne Číslo sú správne! Ruský zákazníci majú dať meno a priezvisko.

2 ,Prosím, skontrolujte, či sa vaša adresa je vzdialené oblasti, ak sa rozhodnete DHL ,V možnosť prepravy, ak sa rozhodnete, DHL,nemusia zahŕňať DHL diaľkové náklady, cla, alebo akékoľvek provízie dhl pre colný úrad alebo sklad, skladovanie náklady.

3 ,povedzte nám, Prosím, koľko by sme mali vyhlásiť za colné ak sa rozhodnete DHL EMS Alebo .Indický, zákazníci majú dať číslo PAN. Prosím ignorovať túto pripomienku ak sa rozhodnete doporučene.

4 , budeme deklarovať nižšiu cenu na faktúru/účet, aby ste sa vyhli cla.Ak zásielku získať prísne kontrolovaná vlastné. Stále budete musieť zaplatiť daň jasné vlastné. Nebudeme mať colné poplatky.Ak máte špeciálne požiadavky,prosím, kontaktujte nás.

5 ,Prosím, otvorte zásielku v post dôstojníka prítomnosti,Ak pozemok poškodené alebo prázdne(ukradnuté),spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument,a to najmä nárok žiadosť papier.

6 , Ak máte akýkoľvek problém, pls zanechať odkaz na vaše okno .môže vám môžu pomôcť vyriešiť problém rýchlo.

Podrobnosti Infor Dodacia lehota Bateery Cla&DPH 5-8days No limit Definitaly Č. 15-23days No limit Definitaly Č. 3-8days No limit Áno 15-60days Len 1 Pravdepodobnostné 20-60days Len 1 Probabilist 15-50days Len 1 Probabilist

Max Rýchlosť Xiao Mijia Huohou Kuchyňa Cesnak Pätky
Gyro Xiao Mijia Huohou Kuchyňa Cesnak Pätky
Rozsahu 1
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Názov Značky Xiao
Štát Montáž Ready-to-Go
Číslo Modelu Xiao Mijia Huohou Kuchyňa Cesnak Pätky
Funkcie Slot

Súvisiace produkty