Pôvodný Pre Boe IPS LCD Displej NV140FHM-N48 Matica pre Notebook 14.0" FHD 1920X1080 30Pin NV140FHM N48 panel Náhradné

€49.22

Nový produkt

1 položky

Štítky: nv140fhm n62, nv156fhm n42, 1920x1080 obrazovky prenosného počítača, boe displej, boe lcd panel, Boeing 737, 144hz lcd, lcd matice, boe, ips matricou pre notebook.

Upozornenie:

----------------------------------- 1.Aby nedošlo k omylu , povedzte nám, prosím, vašu obrazovku číslo dielu alebo laptop modelu po zaplatení, poslať fotografiu, bude lepšie, budeme odpoveď hneď, ako je to možné, ďakujem. 2. Pred inštaláciou obrazovky, prosím, vypnite notebook, odpojte napájací zdroj a batériu. Neinštalujte obrazovky keď je notebook zapnutý, inak vaše kábel môže byť spálená.

Fotografie výrobkov:

Test:

Balenie:

Doprava:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní po yourpayment je dokončená.(V osobitných prípadoch sme vás bude okamžite informovať o termíne dodania) nie Sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do yourcountry. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Podsvietenie led
Kvalita výrobkov Gread A+
Typ Produktu LCD displej
Názov Značky HBJESSE
Rozlíšenie 1920X1080
Aplikácia Notebook
Certifikácia ŽIADNE
Kompatibilné Značky Univerzálny Displej
Veľkosť Obrazovky 14"
Záruka 3 Mesiace
Obnovovacia frekvencia 60Hz
Pôvod CN(Pôvodu)
Dátum pripojenie 30pins

Súvisiace produkty