2M Odolnosť Kapely, Bungee Tréner s Nastaviteľným Pásom Fitness Bounce Basketbal Školenia Telocvični Rýchlosť a Obratnosť Zariadenia Lano

€24.59

-24%

€32.78

Nový produkt

1 položky

Štítky: fit vybaviť, cvičenie machin, skok tréner, pásma gumy fitness, rýchlosť tréner, domáce fittness zariadenia, osobné školenia basketbal, bungee lano, kapela elast, cvičenie nôh.

Materiál:

Nylon,Neoprén

Veľkosť:

Odolnosť Kapely dĺžka 2 m Pás dĺžka 78 cm,šírka 10 cm(nastaviteľné v rozmedzí 64-110 cm)

Funkcia:

1.VRCHOL PERFORMACE: Zvyšuje Agility, Vertikálny Skok, Odolnosť, Rýchlosť prípravy pre Baseball, Basketbal, Futbal, Jóga, Futbal a viac, pomáha hráčov s ich urýchli, výbušnosť, rýchlosť a tempo. 2.ROZVÍJAŤ SVOJE VNÚTORNÉ SILY: Vyvíja rýchlejšie odtrhnúť Rýchlosť, Rozvíja Silné Bežecké Kroky, Vyvíja Rýchlosť Dodania. 3.VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLU: pás je vyrobený zo silnej bavlnenej vrstvy na zníženie tlaku na rameno počas pohybu a zabrániť oderu; pás veľkosť nastaviteľná, vhodná pre rôzne cvičenia skupiny. 4.VHODNÝ PRE každého: Vhodné pre športovcov všetkých vekových kategórií a veľkostí. Odolnosť kapely nie je tlak na telo, pásma môže udržiavať kĺby a iní, a sú veľmi bezpečné používanie.

Package zahrnuté:

1x Odolnosť Bungee Tréner 1x Nastaviteľné pása pásu 1x 4D-Krúžok popruh 1x taška

2 Typov si môžete vybrať

Názov Značky Svetlá Hory
Funkcia Komplexné Fitness Cvičenie
Oddelenie Meno Unisex
Číslo Modelu 311326
Aplikácia Ťahať Lano

Súvisiace produkty