Broadlink RM4 Pro RM4C Min WiFi IČ RF Diaľkové Univerzálneho Inteligentného Diaľkového ovládača APLIKÁCIE Ovládanie Prostredníctvom IOS Android Smart Home Automation

€34.37

-30%

€49.11

Nový produkt

1 položky

Štítky: ios domácej automatizácie, led rf, broadlink mini rm4, broadlink rm4, BestCon, motor swing, smartphon, domáce oblečenie, broadlink, homekit prepínač.

Broadlink RM4 Pro RM4C Mini WiFi IČ RF Diaľkové Univerzálneho Inteligentného Diaľkového ovládača APLIKÁCIE Ovládanie Prostredníctvom IOS Android Smart Home Automation

Poznámka: 1.Heslo k sieti WLAN, nie dlhšie ako 32 znakov, a žiadne špeciálne znaky ako medzera, pomlčka, atď. 2.Podpora WiFi 2.4 GHz b/g/n(Len) 3.NIE sú vhodné pre: IR signálu s 56K frekvencia RF zariadenia s rolling code. 【VYSOKÁ KOMPATIBILITA] vyzýva: BroadLink Wi-Fi Rozbočovačom RM4 pro podporu RF (315MHz & 433MHz) riadené zariadenia, ako sú napríklad inteligentné elektrické motorové závesy/rolety/žalúzie motor, projektor a zapnutie svetla; Podpora 50,000+ IR kontrolovaných zariadeniach s plnohodnotnými integrácie, ako napríklad TV, STB, klimatizácia, Ventilátor, Video Rekordér, DVD a ďalšie. Online aktualizované IČ knižnice na zabezpečenie novšie zariadenia sú vždy kompatibilné.

NOVÉ FUNKCIE

NOVÉ FUNKCIE - Podporuje vonkajšia Teplota a Vlhkosť, Senzor USB Kábel (zakúpiť samostatne), pripojte ho k RM4 pro, BroadLink App zobrazia izby, teplota a vlhkosť vzduchu. Zero Configuration, napájaný FastCon technológie, pridajte prvý FastCon prístroja do Aplikácie, ako je zvykom, že po tom, keď zapnete napájanie na ďalšie nové FastCon zariadenia, budú automaticky objavil a zobrazujú v Aplikácii. Broadlink RM4 Pro Obsahu: 1x RM4 PRO 1x USB Kábel 1x Manuálne OVLÁDANIE HLASOM A IFTTT - Kompatibilný so Alexa na hlasové ovládanie TELEVÍZORA, STB, klimatizácia, Ventilátory, kompatibilné s Domovská stránka Google na hlasové ovládanie vášho klimatizácia. Uistite sa, že zariadenia môžu byť ovládané diaľkovo z externých sietí. V Amazon Alexa/Google Home/IFTTT Aplikácie, umožňujú zručnosti/službu s názvom BroadLink, prepojenie účtu a objavte zariadenia.

VYSOKÁ KOMPATIBILITA - Podpora RF (433MHz) riadené zariadenia, ako sú záclony/odtiene motor, projektor a zapnutie svetla; Podpora 50,000+ IR kontrolované zariadenia ako sú TV, STB, klimatizácia, Ventilátor, Video Rekordér, DVD a viac; nefunguje s Bluetooth. Podporované zariadenia knižnica je neustále aktualizovaný podľa typu cloud, takže vaše RM4 pro je vždy kompatibilné s novších zariadení. Možnosť program zariadení a naučiť tlačidlami v prípade určitých cloud dát nie je k dispozícii. NOVÉ BROADLINK APP CONTROL - Novú Aplikáciu s názvom BroadLink je teraz k dispozícii v Apple App Store a Google Play. Nová Aplikácia má lepšie skúsenosti užívateľov v konfigurácii a vytvoriť scénu, ako IHC. Okrem toho, ak máte telefón Android integruje IR vysielač sám, môžete ho použiť na ovládanie vášho INFRAČERVENÝCH zariadení z BroadLink Aplikácie ako test, predtým, než sa rozhodnete kúpiť si naše produkty. Poznámka: RM4 pro podporuje iba 2,4 GHz (NIE 5 GHz) Wi-Fi nastaviť v Aplikácii.

Broadlink BestCon RM4C Mini

BestCon RM4C Mini je nový model. Aký je hlavný rozdiel s Broadlink mini 3: 1. BestCon je subbrand z Broadlink spoločnosti, používať nový názov aplikácie Broadlink. 2. Poznámka Teraz google uzavrel contaction Televízory a iné zábavné zariadenia, rm4c mini len možné ovládanie klimatizácie cez to. BroadLink RM4C mini diaľkové zmení váš smartphone do univerzálne diaľkové a integruje ovládanie domácej zábavy a automatizačných zariadení v jeden ľahký-k-použitie zadarmo App. BroadLink RM4C môže pracovať s Alexa. Po spárovaní so Alexa, BroadLink RM4C vám hands-free hlasové ovládanie viac zariadení, ako zapnutie/vypnutie TELEVÍZORA alebo obracia hore/dole objem cez hlasový príkaz.

Štát Montáž Ready-to-Go
farba čierna
Nový Model broadlink rm4 pro
Číslo Modelu broadlink rm4 pro
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Domácej Automatizácie Moduly
Názov Značky broadlink
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Príkon DC5V/ 1A
Pripojte napájací adaptér EU/US/UK Štandard pre možnosť
Certifikát CE ,ROHS
RF frekvencia 433mhz
Fotoaparát Vybavený No
Pre smart home automation
Použitie Smart Home
Funkcie Ovládanie WIFI Spínač, Diaľkové Ovládanie
Certifikácia ROHS
Infračervené Frekvencia 38k
Aplikácia Broadlink pre iOS/Android
Pracovná teplota -20'C~60'C

Súvisiace produkty